عرضه برنج شمال
سه شنبه , مهر ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج لاشه فجر / قیمت برنج لاشه فجر معطر

قیمت برنج لاشه فجر معطر

بازار خرید و فروش برنج لاشه فجر عطری در استان های شمالی کشور در اواخر تابستان بسیار پررونق است. اگر قصد خرید لاشه برنج فجر سوزنی را دارید بهتر است خرید عمده برنج لاشه فجر را در فصل برداشت این برنج و از تولیدکنندگان تهیه نمایید.

قیمت برنج لاشه فجر معطر

فروش برنج لاشه فجر ایرانی

برنج لاشه ایرانی از تمامی ویژگی های نمونه سالم خود برخوردار است و فقط از نظر ظاهر و قد با برنج سالم تفاوت دارد. برنح فجر ایرانی از برنج های پرمحصول میباشد که ظاهری شبیه به خنر و دوسر باریک دارد. رنگ این برنج کریستالی و سفید کدر میباشد.

لاشه فجر در کارخانه شالیکوبی تولید میشود به عبارتی دانه های شکسته شده از برنج فجر را لاشه مینامند که سایز آن ها ۲/۳ برنج کامل میباشد. برنج لاشه پرمحصول از پرفروش ترین برنج های لاشه ایرانی میباشند.

فروش برنج لاشه فجر ایرانی

عطر برنج لاشه در مقایسه با برنج کامل از همان نوع، بیشتر است. برنج فجر در مقایسه با برنج شیرودی عطری تر است از این جهت به آن فجر عطری گفته میشود.

برنج لاشه فجر در مصارف خانگی و تهیه انواع پلو مورد استفاده قرار میگیرد. از این رو خرید برنج لاشه فجر در مراکز فروش برنج ایرانی از جمله بازرگانی برنج توسکا به صورت فعال در تمام طول سال قابل انجام میباشد.

برنج فجر و انواع شکسته آن از جمله سرلاشه، لاشه و نیمدانه در دو استان گلستان و مازندران قابل تهیه میباشد. برای خرید برنج لاشه فجر اعلا با مدیرفروش توسکا تماس حاصل فرمایید.

آخرین قیمت برنج لاشه فجر

برنج لاشه فجر به دانه های شکسته شده و درشت که قد آن ها ۲/۳ برنج کامل میباشند گفته میشود. مصرف برنج لاشه به دلیل قیمت ارزان برای مشتریان برنج ایرانی به صرفه تر خواهد بود.

برای بیان قیمت دقیق برنج فجر باید توجه داشته باشید که نوع برنج لاشه فجر از کدام دسته از انواع برنج فجر تهیه شده است (فجر گلستان یا فجر مازندران).

به طور کلی قیمت برنج لاشه فجر در مقایسه با انواع دیگر لاشه برنج های کم محصول همچون برنج طارم ارزان تر است و برنج لاشه فجر گرگان به دلیل کیفیت و پخت بهتر نسبت به لاشه فجر مازندران کمی گرانتر است.

آخرین قیمت برنج لاشه فجر

استان های مازندران و گلستان از تولید کنندگان اصلی برنج فجر در شمال کشور میباشند. خرید برنج لاشه فجر به قیمت ارزان در این نواحی قابل انجام است و در شهرستان ها و نقاط دیگر کشور به دلیل وجود واسطه و دلالان با افزایش قیمت رو به رو خواهیم بود.

بنابراین تعیین قیمت لاشه برنج فجر به صورت عمده توسط تاجران و فروشندگان در شمال کشور صورت میگیرد. شما خریدار برنج لاشه فجر برای دریافت لیست قیمت این محصول میتوانید به لیست قیمت برنج توسکا مراجعه کرده تا قیمت این محصول را به صورت روزانه دریافت کنید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341
Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا