عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج امراللهی کشت دوم / قیمت بهترین برنج شمال

قیمت بهترین برنج شمال

بهترین برنج ایرانی چیست؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید به این سوال پاسخ بدهید که شما در انتخاب برنج کدام ویژگی آن برایتان بیشتر اهمیت دارد!؟ مسلما برنج های پرمحصول و خارجی در رده بهترین برنج ها قرار نخواهند گرفت. پس به سراغ بهترین برنج های اصیل ایرانی می رویم. حال سوالی که ذهنمان را به خود مشغول میکند این است که قیمت بهترین برنج شمال چگونه است؟

برنج های کشت دوم امراللهی [و چین دوم] و برنج طارم هاشمی از برترین برنج های اصیل شمال هستند. این دو برنج از نظر عطر، طعم و پخت با هیچ یک از برنج های دیگر قابل قیاس نیستند. در ادامه به سراغ مقایسه این دو برنج با یکدیگر میپردازیم.

برنج کشت اول بهتر است یا کشت دوم ؟؟؟

قیمت بهترین برنج شمال

ابتدا بهتر است مفهوم برتری این دو برنج را بررسی کنیم.

  • از لحاظ عطر برنج ؟؟
  • از لحاظ پخت برنج ؟؟
  • از لحاظ درصد سموم برنج ؟؟
  • از کدام لحاظ ؟؟

🔹 لازم به ذکر است که منظور ما از برنج کشت اول همان برنج طارم هاشمی و منظور ما از برنج کشت دوم همان برنج امراللهی و یا چین دوم طارم هاشمی می باشد.

✔️۱) از لحاظ عطر و بوی برنج، بدون شک برنج های کشت دوم امراللهی و چین دوم طارم هاشمی از برنج کشت اول طارم هاشمی بهتر می باشند.‌ عطر خوش برنج های کشت دوم قابل قیاس با هیچ برنجی در مازندران نیست.

✔️۲) از لحاظ پخت برنج، باز هم این برنج های کشت دوم و چین دوم هستند که در رتبه بالاتری قرار میگیرند. برنج های کشت دوم و چین دوم بخوبی قد کشیده و از رِی خوبی برخوردار هستند. البته طارم هاشمی کشت اول هم از پخت خوبی برخوردار است. ولی نه به اندازه کشت دوم.

✔️۳) از لحاظ درصد سموم، تعداد نوبت سمپاشی در برنج های کشت دوم به اندازه چند نوبت بیشتر از برنج های چین دوم و طارم هاشمی است.‌ یعنی برنج های چین دوم طارم هاشمی و کشت اول طارم هاشمی به ارگانیک بودن نزدیکتر هستند.

قیمت بهترین برنج شمال ایرانی

برنج راتون یا دونوج یا کشت دوم، به دلیل آن که عطر و پخت بهتری دارد و خوشه های آن محصول کمتری دارد، قیمت و نرخ آن بالاتر است . برنج قهوه ای نیز ، قیمت بالاتری نسبت به برنج تراش خورده یا سفید شده آن دارد و معمولا کمی گران تر است.

قیمت بهترین برنج شمال

 

شما میتوانید برای دریافت قیمت بهترین برنج شمال، بدون واسطه با مدیر فروش “مجموعه توسکا” تماس حاصل فرمایید.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج طارم هاشمی درجه یک شمال

در حال حاضر برنج انواع گوناگونی دارد که در اکثر مناطق شمالی ایران بیشترین میزان تولیدات را به خود اختصاص داده است که از بهترین و مرغوب ترین نوع برنج می توان به

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا