عرضه برنج شمال
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج فجر گرگان / قیمت تضمین شده برنج فجر سوزنی گرگان

قیمت تضمین شده برنج فجر سوزنی گرگان

قیمت تضمینی و عمده برنج فجر سوزنی گرگان را می توانید از بازرگانی برنج توسکا بصورت روزانه دریافت نمایید.

قیمت تضمین شده برنج فجر سوزنی گرگان

تفاوت برنج فجر سوزنی گرگان با دیگر فجرها

برنج فجر بهترین برنج پرمحصول ایرانی است. چرا؟ زیرا هم نسبت به بقیه برنج های پرمحصول عطری تر است و هم پخت بسیار عالی دارد. برنج فجر را اغلب برای رستوران ها و آشپزخانه ها و کترینگ ها استفاده می کنند. زیرا به خوبی قد میکشد بدون اینکه شفته شود.

برنج فجر که در هر منطقه کشت می شود بنام همان منطقه اسم گذاری می شود. مثلا فجر جویبار، فجر مینودشت، فجر گرگان و… اما در میان برنج های فجر در منطقه گرگان فجر بهتری کشت می شود. عطر بیشتر دارد و به مراتب در پخت قوی تر است. چرا؟

تفاوت برنج فجر سوزنی گرگان با دیگر فجرها

زیرا در منطقه گرگان برنج دیرتر کشت و در نتیجه دیرتر برداشت می شود. همین موضوع باعث می شود تا این برنج فجر پاییزی محسوب شود. هوای خنک پاییزه باعث عطری تر و پختی تر شدن برنج خواهد شد.

خرید عمده برنج فجر گرگان با قیمت عالی

اگر در بازار جهت خرید برنج فجر گشت بزنید به چند نکته مهم پی خواهید برد. نوع برنج فجر در هر فروشگاه متفاوت است. شباهت زیاد برنج فجر به برنج خارجی باعث کلاهبرداری سودجویان شده است. از طرف دیگر کیفیت برنج فجر در هر مرکز فروش با یکدیگر متفاوت است.  نکته دیگر اینکه قیمت برنج فجر در هر فروشگاه با یکدیگر متفاوت است.

حال با این همه تفاوت در کیفیت و قیمت برنج فجر در بازار به کدام فروشگاه یا تامین کننده می توان اعتماد کرد؟ قیمت تضمین شده و واقعی برنج فجر سوزنی گرگان چقدر است؟

خرید عمده برنج فجر گرگان با قیمت عالی

بدیهی است که باید مرکز فروش یا تامین کننده قابل اعتماد خود را پیدا کنید. مرکز فروش باید بصورت مستقیم شالی فجر را از شالیکاران گرگان خریداری کند. آن را در کارخانه برنجکوبی کند. سپس با قیمت استثنایی به فروش برساند. فقط همین فرآیند باعث تمایز یک تامین کننده از دیگران خواهد شد.

در این فرآیند شالی بصورت مستقیم به برنج تبدیل می شود‌. پس چندین مزیت بزرگ وجود خواهد داشت:

  1. اطمینان از خالص بودن برنج فجر
  2. تامین بصورت عمده
  3. قیمت عالی و تضمین شده برنج فجر بخاطر حذف واسطه ها
در بازرگانی برنج توسکا فرایند فوق تکرار می شود. شالی برنج فجر گرگان خریداری و به برنج تبدیل می شود. سپس سورت و بسته بندی شده و در نتیجه با قیمت تضمین شده به دست مشتری می رسد.

بازرگانی برنج توسکا برنج فجر سوزنی و اصیل گرگان را با قیمت تضمین شده عرضه می کند. همچنین قیمت روز برنج فجر سوزنی گرگان را در کف قیمت بازار از ما استعلام بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

برج فجر گرگان

پخش عمده برنج فجر گرگان

مرکز پخش عمده برنج فجر شمال با عرضه مستقیم برنج به سراسر کشور با قیمت …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا