عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم محلی / قیمت روز برنج طارم محلی ممتاز مازندران

قیمت روز برنج طارم محلی ممتاز مازندران

قیمت روز برنج طارم محلی ممتاز مازندران چقدر است؟ چرا در بین مراکز مختلف فروش برنج طارم محلی اختلاف قیمت وجود دارد؟ چگونه خرید برنج طارم محلی ممتاز به صورت عمده امکان پذیر است؟ با ما همراه باشید.

تحلیل مشخصات برنج طارم محلی مازندران

مهمترین نکته در خرید و فروش برنج طارم محلی شمال، اصل بودن یا نبودن برنج است. اینکه برنجی که خریداری می شود واقعا همان برنجی است که مشتری می خواهد یا نه. اینکه برنج بصورت خالص عرضه می شود یا خیر.

با شناخت مشخصات دقیق برنج طارم محلی با خیال راحت از مراکز قابل اطمینان در شمال برنج طارم محلی درجه یک را به صورت عمده خریداری نمایید.

عموما برای بررسی و تحلیل هر نوع برنج ایرانی آن را با برنج طارم هاشمی مقایسه می کنند. در اینجا قصد داریم ابتدا مشخصات برنج طارم محلی را با برنج طارم هاشمی مقایسه کرده تا در خرید برنج طارم محلی دچار مشکل نشویم. سپس به بررسی دقیق قیمت برنج طارم محلی مازندران خواهیم پرداخت.

تفاوت های اساسی میان مشخصات برنج طارم محلی و برنج طارم هاشمی:

  1. برنج طارم محلی ممتاز عطر و بوی بیشتری نسبت به برنج طارم هاشمی دارد.
  2. قالب و سایز برنج طارم محلی کمی کوچکتر از برنج طارم هاشمی است.

دو پارامتر فوق را می توانید در تصویر زیر که مربوط به برنج طارم محلی شمال است با برنج طارم هاشمی مقایسه کنید.

قیمت روز برنج طارم محلی

بررسی قیمت روز برنج طارم محلی مازندران

از برنج طارم محلی همیشه به عنوان برنج طارم محلی معطر یاد می شود. از طرفی دیگر، قدرت پخت برنج طارم محلی و طارم هاشمی شبیه به هم هستند. ولی گفته بودیم که قالب برنج طارم هاشمی از طارم محلی بزرگتر است. بخاطر همین خیلی از طرفداران برنج طارم، برنج طارم هاشمی را به برنج ایرانی طارم محلی ترجیح می دهند.
خیلی از مشتریان ملاک آنها در خرید برنج ایرانی، معطر بودن برنج است. برنجی که کاملا خوش عطر و بو باشد و پخت مناسبی هم داشته باشد. در اینجا پیشنهاد ما برنج طارم محلی مازندران است.
اینکه برنج طارم محلی از کجای مازندران باشد خیلی مهم است. برنج طارم محلی فریدونکنار باشد یا برنج طارم محلی جویبار؟
در شهرستان جویبار شاهد هستیم که خرید عمده اغلب تاجران فریدونکنار از جویبار است. به سادگی می توان برداشت کرد که کیفیت برنج طارم محلی جویبار به اندازه ای زیاد است که تاجران مناطق دیگر مازندران برای خرید عمده به سمت جویبار سفر می کنند. زیرا عطر و بوی برنج طارم محلی جویبار به ویژه طارم محلی پهناب به اندازه ای خوب است که برای هر مصرف کننده ای جذاب است.
قیمت برنج طارم محلی ممتاز مازندران با قیمت برنج طارم هاشمی مازندران تفاوتی ندارد. شکل ظاهری مشابه و قدرت پخت یکسان این دو نوع برنج باعث شده است که قیمت این دو گونه اصیل برنج شمال یکسان باشد.

بررسی لیست قیمت روز انواع برنج شمال می تواند این موضوع را ثابت کند.

قیمت روز برنج طارم محلی

برای اطلاع از قیمت برنج طارم محلی درجه یک به هیچ عنوان از مراکز واسطه ای نامعتبر قیمت روز برنج ایرانی طارم محلی را جویا نشوید. ارائه قیمت خیلی بالا یا خیلی پایین از طرف این مراکز باعث سردرگمی مشتریان عزیز می شود.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت و خرید برنج طارم محلی شمال

استان مازندران به عنوان بزرگترین تولید کننده برنج شمال شناخته میشود. خرید برنج طارم محلی …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا