عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج قهوه ای / قیمت و فروش برنج رژیمی سبوس دار

قیمت و فروش برنج رژیمی سبوس دار

رنج رژیمی سبوس دار حاوی فیبر و ویتامین بی فراوان است. برای خرید و فروش برنج رژیمی سبوس دار با قیمت عالی با توسکا تماس بگیرید.

قیمت برنج رژیمی سبوس دار

برنج سبوس دار برای بدنسازان و ورزشکاران

زمانی که شالی برنج وارد خشک کن می شود، آماده پوسته گیری و شالیکوبی می شود. اگر هر دو لایه شالی برداشته شود برنج سفید بدست می آید.

اگر فقط لایه بیرونی (شلتوک) برداشته شده و لایه نازک داخلی (سبوس) روی دانه برنج باقی بماند برنج سبوسدار ایجاد میشود. به برنج سبوسدار بخاطر رنگ قهوه ای که دارد (به واسطه لایه سبوس روی برنج) برنج قهوه ای نیز گفته می شود.

برنج قهوه ای کاربردهای زیادی دارد. در اصل برنج باید بصورت قهوه ای مصرف شود. زیرا تمام خاصیت اصلی برنج در لایه نازک داخلی آن نهفته است که همان سبوس برنج می باشد.

برنج سبوس دار برای بدنسازان و ورزشکاران

از کاربردهای اصلی برنج قهوه ای برای تغذیه سالم در ورزشکاران و بدنسازان می باشد. ورزشکاران همیشه به فیبر و ویتامین زیادی احتیاج دارند. این فیبر و ویتامین به واسطه برنج سبوسدار قهوه ای تامین خواهد شد.

از کاربردهای دیگر برنج سبوسدار برای تغذیه رژیمی است. یا حتی برای افراد دیابتی پیشنهاد می شود بجای برنج سفید از برنج قهوه ای استفاده گردد.

پیشنهاد میکنیم من بعد سر سفره های خود از برنج قهوه ای استفاده کنند. برنج قهوه ای کمک بزرگی به حفظ سلامتی شما می کند.

قیمت روز برنج قهوه ای

پروسه تولید برنج قهوه ای به مانند برنج سفید است. با این تفاوت که دانه های برنج قبل از آخرین لایه برداری (مرحله پوسته گیری) از دستگاه جدا می شوند. در نتیجه فقط یک لایه نازک سبوس روی دانه برنج باقی خواهد ماند. اما قیمت فروش برنج رژیمی چقدر است؟ قیمت تمام شده برنج قهوه ای چقدر خواهد بود؟

برنج قهوه ای در کارخانه برنجکوبی بعد از چند روز به کارخانه سورتینگ انتقال می یابند. در نهایت سورت و تمیز شده و در کیسه های ۱۰ کیلویی با برند توسکا بسته بندی می شوند.

قیمت روز برنج قهوه ای

تمامی برنج های شکسته و تمامی ضایعات جداسازی شده و برنج قهوه ای درجه یک حاصل می گردد.

برای دریافت قیمت روز برنج سبوسدار قهوه ای و جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین فروش برنج توسکا تماس حاصل نمایید.

نکته قابل توجه در مورد قیمت برنج رژیمی سبوسدار این است که برنج حاصل قهوه ای شدن کدام نوع برنج ایرانی است. مثلا قیمت برنج قهوه ای طارم با قیمت برنج قهوه ای شیرودی مسلما متفاوت خواهد بود.

تشخیص نوع برنج قهوه ای کمی سخت است. از آنجایی که یک لایه سبوس روی برنج قهوه ای وجود دارد. بنابراین برنج قهوه ای خالص را فقط از مراکز فروش قابل اطمینان خریداری نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت برنج قهوه ای درجه یک

اگر به دنبال خرید برنج قهوه ای درجه یک هستید و کیفیت قیمت برنج قهوه …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا