عرضه برنج شمال
شنبه , شهریور ۲۹ ۱۳۹۹
خانه / برنج نیم دانه / مراکز تولید برنج نیم دانه فجر

مراکز تولید برنج نیم دانه فجر

برنج نیم دانه فجر، جزو مرغوب ترین انواع برنج های شکسته موجود در بازار است. این محصول، توسط مراکز متعددی در کشور تولید می شود و روانه بازار فروش می گردد. برنج نیم دانه به علت ساختار کوچکی که دارد، خوب قد نمی کشد اما مزه فوق العاده عالی آن، نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب نموده است.

مراکز تولید برنج نیم دانه فجر

مصرف انواع برنج نیم دانه فجر

مصرف انواع برنج نیم دانه فجر همه ی ما ایرانیان بار های بار نام برنج نیم دانه به گوش مان خورده است.

اما برنج نیم دانه چیست؟

این محصول از شکسته شدن دانه های برنج در شالیزار ها و یا طی مراحل بسته بندی و حمل و نقل حاصل می شود و تمامی خواص برنج اولیه را در بر دارد.

برنج نیم دانه به سه صورت کلی دیده می شود:

  • برنج نیم دانه درشت
  • برنج نیم دانه ریز
  • برنج نیم دانه متوسط

تولید برنج خوب با برند فجر، از نیم دانه رقم های پر محصول صورت می گیرد و این محصول دارای ویژگی های کمی و کیفی خاص خود در مقایسه با دیگر مواد خوراکی مشابه است.

از جمله ی این ویژگی ها می توان به خشک بودن، دیر هضم بودن، ارزان قیمتی و عدم وجود عطر و رایحه ی دلنشین را در ساختار این محصول اشاره کرد.

مصرف برنج های نیم دانه را اغلب برای تهیه ی آش، دلمه و یا شیر برنج توصیه می کنند و تا حد امکان افراد را از میل نمودن این محصول به صورت پلویی بر حذر می دارند.

همان گونه که ذکر کردیم، چنین محصولاتی، مدت زیادی را در دستگاه گوارش باقی می مانند و تجزیه نمی شوند؛ در نتیجه جزو برنج های دیر هضم به حساب می آیند؛ پس به افرادی که از مشکلات و ناراحتی های گوارشی در عذاب هستند توصیه می کنیم که از خوردن آن اجتناب نمایند.

اما از طرفی، محصول نام برده شده، طعم فوق العاده عالی و خوبی دارد به گونه ای که نظر بسیاری از مشتریان را به خود جلب می نماید؛ همچنین از مقادیر فراوانی آهن، کلسیم، کربوهیدرات، نشاسته، مس، روی، سلنیوم و آنتی اکسیدان برخوردار است که بدن را در برابر امراض و بیماری های مختلف اعم از کم خونی، سرطان، زخم و ورم معده، آلزایمر و دمانس و… مصون نگه می دارد.

بسیاری از افراد از این برنج، آرد تهیه می نمایند و یا از آب آن به هنگام پخت به عنوان ماسک صورت استفاده می نمایند.

قیمت توزیع برنج نیم دانه فجر

قیمت توزیع برنج نیم دانه فجر همان گونه که می دانید، کیفیت برنج تا حدودی تعین کننده ی قیمت آن است. نرخ در نظر گرفته شده برای برنج نیم دانه فجر، ثابت نیست و به عوامل متعددی از جمله میزان تولید و تقاضا، نحوه ی بسته بندی، وزن و… بستگی دارد. شما عزیزان می توانید جهت آگاهی های بیش تر از سایت ما دیدن کنید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده برنج نیم دانه شیرودی

برنج شیرودی از گونه های برنج دستکاری شده است که برای تولید بیشتر محصول به دلیل افزایش نیاز جامعه، در ژن های آن توسط دانشمندان تغییراتی ایجاد شده است. برنج نیم د

پاسخی بگذارید

برنج شمال_توسکا