عرضه برنج شمال
پنج شنبه , مهر ۲۹ ۱۴۰۰
خانه / آرد برنج / مراکز عرضه آرد برنج اعلاء

مراکز عرضه آرد برنج اعلاء

آرد برنج اعلاء همان طور که از اسم آن می‌توان پی برد نوعی آرد است که از آسیاب کردن برنج به دست می آید البته باید دانست که از هر نوع برنجی نمی توان برای تهیه آن استفاده کرد. آرد برنج به در سه نوع آرد برنج قهوه ای، سفید و شیرین موجود می باشد که از هر کدام در زمینه های مختلفی استفاده می شود که نوع شیرین آن به دلیل میزان بالای نشاسته زیاد توصیه نمی شود حال ممکن است سوال شود که آرد برنج قهوه ای چگونه است این نوع ارد از برنج قهوه ای که دارای خواص زیادی است تهیه می شود.

مراکز عرضه آرد برنج اعلاء

طرز تهیه آرد برنج اعلاء خانگی

طرز تهیه آرد برنج اعلاء خانگی برای تهیه آرد برنج اعلاء بهتر است از برنج های خوش عطر و طعم ایرانی استفاده کرد همچنین بهتر است از برنج نیمه دانه نیز استفاده کرد. برای تهیه آرد برنج لازم است مراحل زیر به ترتیب انجام شوند در مرحله اول برنج مناسب تهیه سپس آن را خوب شستشو می دهیم که بعد از انجام این مرحله برنج ها را درون یک ظرف آب می ریزیم و به مدت حداقل چند ساعت و حداکثر یک شبانه روز صبر می کنیم تا خیس بخورند حال بعد از گذشت زمان لازم برنج ها را روی آبکش می ریزیم تا آب آنها گرفته شود سپس آنها را روی یک پارچه تمیز در فضای باز زیر نور خورشید قرار می دهیم تا خشک شوند اما باید دقت داشت که برنج ها باید به طور کاملا خشک نشوند بلکه دارای مفدار کمی رطوبت باشند حال برنج ها را به مقدار مشخص درون آسیاب یا میکسر می ریزیم تا خرد شوند بعد از آسیاب کردن برنج ها آنها را الک می کنیم تا ذره های درشت آن جدا شود سپس دوباره این ذره ها را می توان آسیاب کرد به همین راحتی می توان با انجام این مراحل آرد برنج را به صورت خانگی تهیه کرد و از خواص و فواید خوب آن در مصارف زیاد آن بهره مند شد.

فروش عمده آرد برنج اعلاء

فروش عمده آرد برنج اعلاء امروزه به دلیل اینکه میزان استفاده از آرد برنج زیاد است این محصول به فراوانی تولید می شود که فروش آرد برنج عمده از سوی مراکز فروش آن صورت می گیرد که بیشتر افرادی که به پخت شیرینی مشغول هستند آرد برنج را به صورت عمده خریداری می کنند. مراکز عرضه آرد برنج را به راحتی می توان در سطح بازار مشاهده کرد این محصول در بسیاری از مراکز کوچک و بزرگ عرضه مواد غذایی در بین مردم توزیع می شود به همین دلیل دسترسی به آن بسیار راحت است.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

دستور پخت فرنی

دستور پخت فرنی با آرد برنج

فرنی فرنی یکی از لذیذترین و سبکترین غذاهایی است که به عنوان غذای کمکی کودکان …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا