عرضه برنج شمال
شنبه , آذر ۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج دونوج / مرکز تخصصی فروش برنج دونوج

مرکز تخصصی فروش برنج دونوج

اگر به دنبال خرید و فروش عمده و خرده برنج خالص و یکدست برنج دونوج یا راتون هستید با مشاورین فروش ما تماس حاصل فرمایید.

مرکز تخصصی فروش برنج دونوج

آیا برنج دونوج ارگانیک می باشد؟

سلامت برنج ایرانی برای تمام مشتریان برنج ایرانی حائز اهمیت می باشد. برخی از طرفداران برنج ایرانی به دنبال تهیه برنج ارگانیک و سالم هستند به صورتی که درصد آرسنیک کمتری داشته باشد.

بصورت کلی گیاه یا بوته برنج از دو حالت می تواند سموم را جذب کند؛ از طریق ریشه یا از طریق برگ. سمومی که در برنجکاری استفاده می شوند یا باید بصورت محلول در آب باشند که از طریق ریشه جذب شوند و یا باید بصورت سمپاشی باشند تا از طریق برگ جذب شوند. اما تعداد نوبت سمپاشی در برنج های مختلف با یکدیگر فرق دارند.

در مجموعه برنج توسکا تمامی برنج های ارگانیک دونوج ابتدا از شالیکاران نمونه خریداری می گردد. سپس برنج ها به بهترین شکل سورت و بسته بندی می شوند‌.

مثلا تعداد نوبت سمپاشی در برنج های تابستانه با پاییزه فرق دارند. عموما تعداد نوبت سمپاشی در برنج دونوج به قدری کم می باشد که از آن به عنوان برنج ارگانیک یاد می شود.

در برنج های دونوج خبری از سموم محلول در آب نیست. فقط یک تا دو نوبت سمپاشی وجود دارد. به همین خاطر به برنج دونوج یا راتون برنج ارگانیک هم نیز می گویند.

مرکز تخصصی فروش عمده برنج دونوج

برنج دونوج یا راتون یکی از کمیاب ترین برنج های ایرانی است. تعداد شالیکارانی که برنج دونوج کشت می کنند بسیار اندک است. پس میزان برنج دونوج در بازار بسیار کم می باشد. اما چگونه این همه برنج دونوج بنام برنج دونوج خالص و ارگانیک در بازار به خرید و فروش می رسد؟

مطمئنا تمامی برنج های راتون موجود در بازار خالص و مطمئن نیستند. برنج دونوج طارم بخاطر شباهت به برنج طارم کشت اول اغلب با آن ترکیب می شود و به عنوان برنج خالص به فروش می رسد.

مرکز تخصصی فروش عمده برنج دونوج

تشخیص خالص بودن برنج دونوج بسیار سخت است.‌ بطوری که حتی تاجران حرفه ای در این مساله با مشکل مواجه هستند. تنها و بهترین راه حل برای خرید برنج خالص دونوج این است که از کشاورز خریداری گردد.

در مجموعه برنج توسکا تمامی برنج های ارگانیک دونوج ابتدا از شالیکاران نمونه خریداری می گردد. سپس برنج ها به بهترین شکل سورت و بسته بندی می شوند‌.

عرضه مستقیم برنج دونوج باعث می شود تا قیمت برنج دونوج بسیار کاهش یابد. شما می توانید قیمت روز برنج ارگانیک راتون را از مجموعه برنج توسکا خریداری نمایید.

مجموعه برنج توسکا به عنوان مرکز تخصصی فروش برنج دونوج ارگانیک سابقه طولانی در عرضه عمده و مستقیم انواع برنج ایرانی دارد. در خرید عمده برنج رتون دقت داشته باشید که فقط از مرکز فروش معتبر قیمت ها را استعلام بگیرید. بسیاری از مراکز فروش با ارائه قیمت های نامربوط باعث سردرگمی مشتریان می شوند.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341
Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا