عرضه برنج شمال
دوشنبه , مهر ۲۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / مرکز فروش برنج شمال در مشهد

مرکز فروش برنج شمال در مشهد

اغلب طرفداران برنج ایرانی به مراکز اصلی فروش برنج در شمال دسترسی ندارند. اگر شما از شهر مقدس مشهد باشید و نیازمند برنج اصیل شمال به صورت عمده هستید به راحتی می توانید آن را از شهر خودتان تهیه و خریداری کنید.

مراکز فروش برنج ایرانی در شهرهای غیرشمالی

امروزه مهمترین دغدغه افراد در خرید برنج های اصیل شمال این است که نمی توانند به مراکز فروش برنج اعتماد کنند. این بی اعتمادی کاملا قابل درک است.
کلاهبرداری های انجام شده در حوزه برنج به ویژه ترکیب برنج های اصیل شمال با برنج های خارجی منجر به نارضایتی طرفداران برنج ایرانی شده است.
بازرگانی برنج توسکا (واقع در شهرستان جویبار) برای حل این مشکل سه راهکار پیشنهاد می دهد:

  1. سعی کنید برنج های اصیل شمال را به صورت تخصصی [و به کمک منابع صحیح و درست] یاد بگیرید تا خود بتوانید با خیال آسوده خرید کنید.
  2. سعی کنید یک یا چند مرکز فروش برنج ایرانی را در شهرهای شمالی شناسایی کنید و با بررسی کیفیت و قیمت برنج های این مراکز، برنج مورد نیاز و موردنظر خود را [به صورت مستقیم از شالیکار] خریداری کنید.
  3. با شناسایی مراکز اصلی فروش برنج ایرانی در شمال، سعی کنید نمایندگی های قابل اعتماد آنها را در شهر خود پیدا کرده و با صرفه جویی در زمان برنج موردنظر خود را از این مراکز خریداری نمایید.

مرکز فروش برنج در مشهد

اگر یک مرکز فروش برنج در شمال قابل اعتماد باشد، نمایندگی فروش آن مرکز در شهرهای مختلف قابل اعتماد خواهد بود. زیرا مراکز فروش برنج با انتخاب نادرست نمایندگی، اعتبار و برند خود را زیر سوال نمی برند؛ اعتبار و برندی که حاصل عرضه برنج خالص و درجه یک در چندین سال بوده است.

مرکز فروش عمده برنج شمال در مشهد

اگر شما از شهر مقدس مشهد هستید و می خواهید به صورت عمده برنج های اصیل مازندران را با قیمت عالی و با بهترین کیفیت ممکن خریداری کنید، بایستی به نمایندگی فروش برنج توسکا در شهر مقدس مشهد مراجعه فرمایید.
شما با ریسک کمتر و با صرف زمان کمتر می توانید به فروشگاه برنج در مشهد مراجعه کرده و انواع برنج اصیل مازندارن (کشت دوم بینام یا کشت دوم امراللهی، طارم هاشمی، طارم محلی، فجر، ندا، شیرودی، سرلاشه های برنج و نیم دانه های برنج) را از نزدیک و به صورت حضوری بررسی کرده و سپس آن را از نمایندگی مورد اعتماد بازرگانی برنج توسکا خریداری نمایید.

جهت دریافت شماره تماس و آدرس دقیق نمایندگی فروش برنج شمال در مشهد با مدیر فروش بازرگانی برنج توسکا تماس حاصل فرمایید.
مدیر فروش (علی ملایی) : ۰۹۱۱۹۰۵۵۹۹۸

مرکز فروش برنج در مشهد

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید برنج فجر

قیمت برنج شمال در شهرستان ها

قیمت خرید و فروش برنج شمال در شهرستان های مختلف ایران نسبت به شهرهای شمالی …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا