عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم هاشمی / مرکز فروش برنج طارم هاشمی| کیسه ۱۰ کیلویی

مرکز فروش برنج طارم هاشمی| کیسه ۱۰ کیلویی

فروش عمده برنج طارم هاشمی به صورت مستقیم از شمال کشور به سایر شهرها با قیمت عمده و مناسب برای خریدار برنج طارم هاشمی معطر فراهم شده است. عرضه مستقیم برنج طارم هاشمی اصیل شمال به صورت عمده و فله در بازرگانی برنج توسکا برای مشتریان این محصول با قیمت مناسب انجام میشود.

مرکز فروش برنج طارم هاشمی| کیسه 10 کیلویی

برنج طارم هاشمی معطر مازندران

برنج طارم هاشمی کشت اول از برنج های عطری و خوشپخت ایرانی میباشد که در مقایسه با برنج های پرمحصول ایرانی از عطر و پخت بسیار عالی برخوردار است. همچنین این برنج به دلیل طعم عالی و عطر بینظیر از بهترین برنج های عطری ایرانی میباشد.

برنج طارم هاشمی به صورت گسترده در استان های شمالی کشور، به ویژه استان مازندران در ۲ نوبت کشت اول و کشت دوم، کشت میشود. کشت اول این برنج در اوایل بهار انجام میشود و در تیرماه برداشت میشود و پس از برداشت برنج کشت اول طارم هاشمی کشاورزان اقدام به کشت برنج طارم هاشمی در نوبت دوم میکنند.

برنج طارم هاشمی معطر مازندران

برنج طارم هاشمی درجه یک به ۴ دلیل برنج های محبوب ایرانی میباشد:

  1. خوشپخت بودن برنج طارم هاشمی
  2.  ماندگاری طولانی پس از پخت
  3. اندازه مناسب دانه ها (قبل و پس از پخت)
  4. قیمت مقرون به صرفه برنج طارم هاشمی

فروش برنج طارم هاشمی ممتاز به صورت عمده در بازرگانی برنج توسکا انجام میشود. فروش عمده برنج طارم هاشمی تمیز و خالص، سورت و بوجاری شده، تخصص این مجموعه میباشد.

قیمت برنج طارم هاشمی درجه یک

در استان مازندران با شروع فصل برداشت در تابستان، بازار خرید و فروش برنج طارم هاشمی و سایر برنج های اصیل شمال آغاز میشود. با افزایش عرضه برنج به بازار، قیمت برنج طارم هاشمی اصل کاهش می یابد.

از طرفی میزان تقاضا در بازار در پایین ترین سطح خود میباشد. از این رو مناسب ترین قیمت برنج طارم هاشمی درجه ۱ در فصل برداشت برنج طارم هاشمی میباشد.

قیمت برنج طارم هاشمی درجه یک

این محصول در مقایسه با قیمت برنج کشت دوم که فوق عطری میباشند از قیمت مناسب تری برخوردار است. همچنین قیمت عمده برنج طارم هاشمی نسبت به خرید فله و خرده این برنج برای مشتریان مناسب تر میباشد.

قیمت روز برنج طارم هاشمی از طریق لیست قیمت توسکا برای مشتریان قابل دسترس میباشد. همچنین برای دریافت قیمت برنج طارم هاشمی امروز میتوانید با مدیر فروش این مجموعه تماس بگیرید.

خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی کیسه ۱۰ کیلویی

برنج طارم هاشمی به دلیل عطر و طعم خوبی که دارد و همچنین پخت بسیار عالی در فروشگاه اینترنتی برنج طارم هاشمی معطر به راحتی قابل سفارش میباشد. نحوه فروش برنج طارم هاشمی در مجموعه توسکا به این صورت است که در خرید اول، برای خریدار برنج طارم هاشمی بسته نمونه ۱۰ کیلوگرمی از برنج ارسال خواهد شد.

خرید اینترنتی برنج طارم هاشمی کیسه 10 کیلویی

 

پس از تایید نمونه برنج توسط مشتری، ما از همان نمونه بار، برنج را در تناژ بالا برای مشتری ارسال خواهیم کرد تا تناقضی در کیفیت سفارش وجود نداشته باشد. بسته نمونه ارسالی توسکا در گونی ۱۰ کیلویی نخی قرار داده میشود تا برنج به سلامت به دست شما برسد.

برای خرید و فروش برنج طارم هاشمی ممتاز و پخش برنج طارم هاشمی مازندران با ما تماس بگیرید تا مشاوره خرید رایگان به همراه قیمت روز این محصول را دریافت نمایید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت بهترین برنج ایرانی طارم

برای دریافت قیمت بهترین برنج ایرانی طارم از شمال کشور با مدیر فروش توسکا تماس …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا