عرضه برنج شمال
چهارشنبه , شهریور ۳۱ ۱۴۰۰
خانه / برنج شمال / مرکز فروش عمده برنج شمال در یزد

مرکز فروش عمده برنج شمال در یزد

همکاران عزیز در یزد و حومه، جهت خرید عمده انواع برنج اصیل شمال از کشاورز و با قیمت همکاری با مدیر فروش مجموعه برنج توسکا تماس حاصل فرمایید. برنج خالص و تضمینی را فقط از مراکز فروش عمده برنج شمال درخواست کنید.

برنج فروشی در یزد

استان یزد را به عنوان پایتخت شیرینی ایران و حتی جهان می شناسند. نان برنجی، کیک یزدی، قطاب و … از شیرینی های معروف یزد می باشند. برای خرید سوغاتی های یزد کافی است به بازارهای تاریخی آن سر بزنید. بازار خان، بازار زرگری، بازارچه پنجه علی، بازار قیصریه، بازار علاقبندی، بازار کاشی‌گری، بازار چیت سازی، بازار مسجد ملااسماعیل، بازار افشار، بازار حاجی قنبر، بازار محمد علی خان، بازار جعفرخان، بازار صدری (شاهزاده فاضل)، بازار دروازه مهریز، بازار مسگری و بازار نخود بریزی از بازارهای تاریخی استان یزد می باشند.

فروش عمده برنج در یزد

یزد یکی از مستعدترین نقاط ایران جهت خرید و فروش برنج شمال نیز می باشد. علاوه بر خرید شیرینی های مختلف و لذیذ می توانید انواع مختلف برنج اصیل شمال را از مراکز فروش برنج شمال در یزد خریداری کنید. اما با چه قیمتی؟

بسیاری از مشتریان عزیز یزدی این دغدغه را دارند که آیا می توانند برنج خالص و درجه یک شمال را از یزد تهیه و خریداری کنند یا خیر؟ قیمت خرید برنج شمال در یزد چقدر است؟ و سوالات متعدد دیگر که در ذهن آنها نقش بسته است.

فروشگاه ها و مغازه های مختلف در یزد در کنار فروش انواع سوغاتی های مختلف یزدی از این فرصت برای خرید و فروش برنج شمال استفاده می کنند. بدین شکل که ابتدا یک مرکز قابل اعتماد در شمال شناسایی می کنند و سپس با خرید عمده از این مراکز با برند خودشان برنج شمال را به صورت غیرمستقیم به مشتریان یزدی عرضه می کنند.

قیمت فروش برنج شمال در یزد بستگی به قیمت خرید برنج، هزینه حمل و حاشیه سود آن مرکز فروش دارد. مشکلات اصلی که در مسیر خرید تا فروش برنج شمال در یزد وجود دارد بدین شرح است:

  • آیا مرکز خرید برنج در شمال قابل اعتماد بوده است؟
  • آیا قیمت خرید برنج از شمال به صورت عمده و مناسب بوده است؟
  • آیا برنج به صورت صحیح و سالم از شمال به مقصد یزد بارگیری و حمل شده است؟
  • آیا برنج در مرکز فروش برنج شمال در یزد با قیمت مناسب به مشتریان یزدی عرضه می گردد؟
  • ….

تمام این مشکلات باعث شده است تا مشتریان یزدی خرید مستقیم برنج را از مرکز فروش عمده برنج شمال از شمال را به خرید واسطه ای برنج شمال از یزد ترجیح دهند. زیرا کیفیت و قیمت برنج شمال در مرکز خرید و فروش برنج در شمال نسبت به اینکه برنج با واسطه به مشتری برسد کاملا متفاوت است.

فروش عمده برنج در یزد

فروش عمده برنج شمال در یزد

اگر شما خریدار عمده برنج شمال از استان یزد هستید و هدف شما خرید مستقیم و بدون واسطه اصیل ترین برنج های شمال است پس ابتدا باید یک مرکز فروش عمده برنج شمال از شمال شناسایی کنید که کاملا قابل اطمینان باشد. راهکار دوم این است که یک مرکز فروش عمده برنج شمال از یزد شناسایی کنید و برنج را از واسطه خریداری کنید.

در حالت اول، قیمت تمام شده برنج به مراتب از حالت دوم پایین تر است. همچنین در حالت اول قرار است برنج مستقیم از شالیکار به مشتری یزدی برسد. فروش برنج یزد باعث می شود تا قیمت تمام شده برنج بالاتر برود.

آمار فروش برنج در مجموعه برنج توسکا در سال اخیر نشان می دهد که سهم فروش برنج شمال به مشتریان یزدی به مراتب بالاتر از بسیاری از شهرهای دیگر بوده است. این روند در سال های آینده تکرار شد زیرا اولا مشتریان یزد به دنبال خرید مستقیم برنج اصیل شمال بودند. دوما آنها ترجیح می دهند برنج را با قیمت پایه و ارزان خریداری کنند، بجای اینکه با قیمت بالا از واسطه ها بخرند.

مجموعه برنج توسکا هیچ شعبه و نمایندگی در حال حاضر قبول نمی کند. برای خرید عمده انواع برنج شمال با قیمت همکاری به آدرس دفتر مرکزی ما در شهرستان جویبار مراجعه کنید.

فروش عمده برنج در یزد

اطمینان و خرید شما به صورت مستقیم از مجموعه برنج توسکا باعث شده است تا این مجموعه به عنوان مرکز فروش عمده برنج شمال در یزد شناخته شود.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

سایت خرید و فروش برنج شمال

در هنگام خرید برنج شمال، مهم ترین اصل این است که فروشنده با فروش برنج …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا