عرضه برنج شمال
پنج شنبه , بهمن ۷ ۱۴۰۰
خانه / برنج طارم / مرکز فروش عمده برنج طارم در جویبار

مرکز فروش عمده برنج طارم در جویبار

مجموعه برنج توسکا واقع در شهرستان جویبار (روستای پهناب) مرکز فروش عمده برنج طارم به شمار می‌آید. این مجموعه توانایی تامین برنج طارم جویبار به صورت عمده جهت صادرات به کشورهای همسایه و اروپایی را دارد.

چگونه می توان به یک مرکز فروش عمده برنج ایرانی اعتماد کرد؟

بهترین پیشنهاد مراجعه حضوری است. با مراجعه حضوری در دفتر مرکزی برنج توسکا هم می توانید به صورت میدانی از شالیزارهای زیر کشت بازدید کنید و هم می توانید جهت دریافت مشاوره و در نهایت خرید با مشاورین فروش برنج توسکا مذاکره کنید.
اگر وقت کافی برای مراجعه حضوری ندارید پیشنهاد ما این است که تمام متن ها، عکس ها و فیلم های موجود در سایت، کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام برنج توسکا را مشاهده کنید تا بتوانید به مجموعه ما اعتماد کامل کنید و سپس تصمیم به خرید بگیرید.
ما همچنین کانال تلگرامی با عنوان “اعتمادسازی” راه اندازی کرده ایم تا مشتریان جدید بتوانند پیام ها، فیش واریز و بارنامه های سفارشات مشتریانی که از ما خرید کرده اند را به سادگی مشاهده کند و با توجه به نظرات دیگر مشتریان تصمیم بگیرد.

برای وارد شدن به کانال تلگرامی اعتمادسازی ابتدا آی دی زیر را در تلگرام وارد کرده و سپس وارد کانال شوید: ID: @tooskasale

مرکز فروش برنج عمده

منظور ما از عمده یعنی حداقل دو تن. خریداران برنج ایرانی به ویژه برنج طارم جویبار که قصد خرید عمده برنج طارم جویبار را دارند ابتدا به کمک مدیر فروش سفارش خود را ثبت و سپس طی دو الی سه روز بعد برنج خود را دریافت نمایند.
تاجرانی که قصد دارند برنج را در تناژ بسیار بالا خریداری و آن را صادر کنند، می توانند با مدیر فروش ارتباط گرفته و سپس اقدامات اولیه جهت خرید عمده برنج را انجام دهند.
توانایی مجموعه ما در تامین برنج تناژ بالا و عمده با حفظ کیفیت و خالص بودن و یکدست بودن است.

مرکز فروش برنج طارم

مرکز فروش برنج طارم جویبار

برنج طارم بهترین برنج کشت اول در مازندران است. برنج طارم بخاطر عطر و همچنین بخاطر پخت خیلی خوب در میان طرفداران برنج ایرانی بسیار محبوب است به صورتی که بیشترین میزان مصرف برنج ایرانی در مازندران از برنج طارم است.
از طرف دیگر شهرستان جویبار بخاطر شرایط مناسب کشاورزی و سابقه تاریخی در کشت برنج، از معروفترین مناطق کشت برنج در مازندران است.
برنج طارم روستای پهناب (یکی از روستاهای شهرستان جویبار که دفتر مرکزی توسکا در ان واقع شده است و تمام برنج ها از همین روستا تامین و تهیه می گردد و برای مشتری ارسال می گردد) محصول اصلی این روستا است. همین امر منجر شده است که هر ساله تلاش برای تولید برنج طارم باکیفیت تر بیشتر شود.

در تصویر زیر نمونه ای از برنج طارم درجه یک جویبار را می توانید مشاهده کنید:

مرکز فروش برنج طارم

مجموعه برنج توسکا واقع در شهرستان جویبار به عنوان مرکز فروش برنج ایرانی آماده همکاری با رستوران ها، فروشنده های عمده برنج، مراکز توزیع و پخش، فروشگاه ها و ارگان های مختلف است.
جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

خرید عمده برنج طارم معطر درجه یک

در هنگام خرید عمده برنج طارم از مراکز فروش همواره کیفیت برنج و درجه یک …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا