عرضه برنج شمال
چهارشنبه , بهمن ۶ ۱۴۰۰
خانه / برنج ایرانی / نکات طلایی و مهم در خرید برنج ایرانی

نکات طلایی و مهم در خرید برنج ایرانی

بسیاری از ما برای خرید برنج ایرانی فاکتور های مشخصی را در نظر می گیریم. عواملی همچون میزان قد کشیدن، عطر و طعم و ظاهر برنج پس از پخت، به عنوان مهم ترین فاکتور های در هنگام خرید برنج ایرانی هستند.

نکات طلایی و مهم در خرید برنج ایرانی

یکی از مهم ترین عواملی که همیشه برای مشتریان مهم بوده، قیمت برنج است. در این مقاله به مهم ترین نکات برای خرید بهتر برنج اشاره شده است که توصیه می شود در هنگام خرید به آن ها دقت کنید.

انواع برنج ایرانی

انواع برنج ایرانی در مناطق حاصل خیز مانند شمال کشور کشت میشود. تجربه نشان می دهد که چهار گونه از برنج های مازندران نسبت به گونه های دیگر از کیفیت بهتری در عطر و پخت برخوردار هستند. این چهار نوع برنج شمال عبارتند از:

  • برنج بینام کشت دوم (امراللهی): برنج بینام کشت دوم عطر فوق العاده ای دارد که بعد از پخت بدون اینکه شکستگی در دانه های برنج بوجود آید به خوبی قد می کشد. این برنج بعد از پخت کاملا نرم و سبک است و در رتبه نخست برنج های مرغوب مازندران قرار می گیرد.
  • برنج بینام کشت دوم (امراللهی)
  • برنج دونوج طارم هاشمی (راتون): این برنج حاصل چین دوم برنج طارم هاشمی است که عطر عالی دارد و بعد از پخت به خوبی قد می کشد ولی نه به اندازه کشت دوم. برنج طارم هاشمی دونوج در رتبه دوم مرغوب ترین برنج های استان مازندران قرار دارد.
  • برنج طارم هاشمی کشت اول: برنج طارم هاشمی در واقع بهترین برنج در میان برنج های کشت اول مازندران است. عطر و پخت خوب به همراه قیمت مناسب این برنج سبب شده است تا این برنج به عنوان یک برنج پرطرفدار شناخته شود. برنج طارم هاشمی در رتبه سوم مرغوب ترین برنج های شمال قرار دارد.

برنج طارم هاشمی کشت اول

  • برنج فجر: برنج فجر اعلاء هم عطر مناسبی دارد و هم پخت بسیار عالی. به طوری که از این برنج اغلب برای رستوران ها و کترینگ ها استفاده می گردد. برنج فجر مازندران در رتبه چهارم مرغوب ترین برنج های مازندران جای می گیرد.

ویژگی های برنج مرغوب ایرانی

اگر گونه های مختلف برنج شمال ایران را بررسی کنیم به این نتیجه خواهیم رسید که تنوع در گونه های برنج شمال زیاد می باشد. برخی از این گونه ها مرغوب و برخی دیگر نامرغوب هستند. ولی منظور از یک برنج ایرانی مرغوب چیست؟

ویژگی های برنج مرغوب ایرانی

برنج مرغوب ایرانی بایستی ویژگی های زیر را داشته باشد:

  1. ظاهر خوبی داشته باشد: یعنی شالی با بهترین کیفیت تبدیل به برنج سفید شده باشد.
  2. برنج معطر باشد: یعنی قبل از پخت و یا حتی پس از پخت عطر خوش برنج اصیل ایرانی را داشته باشد.
  3. خوشپخت باشد: یعنی هنگام پخت بدون اینکه دانه های برنج شکسته شود به خوبی قد بکشد و پخت خوبی داشته باشد.

قیمت انواع برنج ایرانی

مهم ترین عامل در تعیین قیمت برنج ایرانی، کیفیت برنج میباشد. هر چه میزان کیفیت برنج و مرغوبیت آن بالاتر باشد، برنج از قیمت بالاتری برخوردار میشود.

در فصل برداشت برنج در شمال کشور، قیمت انواع برنج ایرانی توسط تاجران و فروشندگان برنج عمده در این مناطق تعیین میشود.

قیمت انواع برنج ایرانی

بهتر است برای اطلاع دقیق از قیمت برنج ایرانی با مراکز فروش برنج ایرانی در شمال کشور در ارتباط باشید تا قیمت واقعی انواع برنج را بدست آورید. بازرگانی برنج توسکا با ارائه لیست قیمت انواع برنج ایرانی به مشتریان آماده خدمترسانی میباشد.

همچنین برای دریافت قیمت روز برنج ایرانی میتوانید با مدیرفروش توسکا از طریق راه های ارتباطی که در انتهای مقاله آمده است؛ ارتباط برقرار نمایید.

خرید اینترنتی برنج ایرانی

بدون تردید بهترین و مناسب ترین راه برای خرید برنج، خرید اینترنتی برنج میباشد که با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن از فروشگاه آنلاین توسکا قابل انجام میباشد. با توجه به کیفیت مناسب محصولات در مجموعه توسکا، مشتریان برنج توسکا به خوبی متوجه خواهند شد که کمترین قیمت را در ازای محصول مرغوب پرداخت میکنند.

خرید اینترنتی برنج ایرانی

برای خرید برنج ایرانی به صورت اینترنتی بهتر است ابتدا بسته نمونه برنج ۱۰ کیلویی را سفارش داده و پس از تایید نمونه ارسال شده، برنج در هرتناژی از همان بار برای شما ارسال خواهد شد.

تضمین کیفیت و خالص بودن برنج در مجموعه توسکا از اهداف مهم ما میباشد. برای ثبت سفارش خرید عمده برنج شمال با ما تماس بگیرید.

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی

قیمت خرید برنج خوش عطر ایرانی ارزان استبرنج طارم ارگانیک، از شناخته‌ شده‌ترین انواع برنج کشت شده در کشور ما می باشد که عطر و طعم بی نظیر آن برای هیچ کس از ناشنا

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا