عرضه برنج شمال
سه شنبه , آبان ۴ ۱۴۰۰
خانه / برنج فجر گرگان / پخش عمده برنج فجر گرگان

پخش عمده برنج فجر گرگان

مرکز پخش عمده برنج فجر شمال با عرضه مستقیم برنج به سراسر کشور با قیمت استثنایی در مجموعه برنج توسکا صورت میگیرد. برای خرید برنج فجر گرگان به صورت عمده با مدیر فروش توسکا تماس بگیرید.

برنج فجر از جمله برنج های پرمحصول ایرانی میباشد و بیشتر در استان های گرگان و مازندران کشت میشود.

برنج فجر گرگان

انواع برنج فجر

با توجه به تنوع زیاد انواع برنج ایرانی، برنج فجر سوزنی که از انواع برنج پرمحصول میباشد در استان های گلستان و مازندران کشت میشود از این رو برنج فجر به دو دسته ۱- برنج فجر گرگان (گلستان) ۲- برنج فجر جویبار (مازندران) تقسیم میشود.

در تصویر زیر عکس برنج فجر را به صورت نمونه مشاهده میکنید.

برنج فجر گرگان

معروفترین و خوشپخت ترین نوع برنج فجر، برنج فجر گرگان است که دلیل آن عطر و پخت خوب است. برای شناخت بهتر این برنج چند نمونه از ویژگی های آن را با برنج طارم مقایسه میکنیم تا برای خرید این محصول با شناخت بیشتری اقدام کنید.

🔵 تفاوت برنج فجر و طارم:

✅ قالب: شکل برنج فجر به صورت سوزنی می باشد (دو سر سوزنی) ولی برنج طارم سوزنی نیست.

✅ رنگ: برنج فجر رنگی کریستالی دارد ولی برنج طارم رنگ شیری یا نباتی دارد.

✅ عطر: برنج فجر عطر خوبی دارد ولی نسبت به برنج طارم از عطر و بوی کمتری برخوردار است.

✅ پخت: برنج فجر هنگام پخت نمی‌شکند و به اصطلاح وا نمی‌رود ولی اگر طارم استخوانی و درجه یک نباشد ممکن است هنگام پخت بشکند. برنج فجر با اینکه پخت خیلی خوبی دارد و به اصطلاح یک نوع برنج مجلسی است ولی بعد از پخت باید زودتر مصرف شود تا سرد نشود (سرما باعث خشک شدن این نوع برنج می‌شود).
برنج فجر تا دو روز و برنج طارم تا سه روز نرمی خود را بعد از پخت حفظ می کند به همین دلیل برنج فجر ویژه رستوران ها و آشپزخانه های مرکزی می‌باشد زیرا هم پخت بسیار قوی دارد و هم نرمی بعد از پخت را حفظ می کند.

خرید برنج ایرانی به صورت اینترنتی برای مشتریان و خریداران برنج توسط سایت رسمی توسکا قابل انجام است.

فروش عمده برنج فجر گرگان

برنج فجر گرگان

خرید و فروش عمده برنج فجر در استان گلستان صورت میگیرد و مجموعه توسکا به صورت مستقیم برنج فجر گرگان را به مشتریان عرضه میکند. از آنجایی که خرید برنج به صورت عمده به قیمت کمتری برای مشتریان تمام میشود، توصیه میشود برای خرید برنج به صورت عمده به مراکز خرید و فروش برنج در شمال کشور خرید کنید تا با حذف واسطه ها خریدی ارزانتر و مطمئن تر داشته باشید.

مجموعه توسکا برای خرید و فروش برنج عمده آماده همکاری با ارگان ها و فروشگاه ها میباشد. برای خرید و فروش عمده برنج فجر با مدیر فروش توسکا تماس بگیرید

قیمت برنج فجر اعلا

در بازار داخلی خرید و فروش برنج ایرانی برنج های پرمحصول به قیمت ارزان تری خرید و فروش میشوند از طرفی اگر شما این محصول را از مرکز تولید و فروش در شمال کشور خریداری کنید میتوانید به قیمت ارزان تری آن را تهیه کنید.

قیمت برنج فجر ممتاز توسط مجموعه توسکا در اختیار مشتریان عزیز قرار گرفته برای مشاهده لیست قیمت میتوانید [اینجا] کلیک کنید.

 

جهت خرید این محصول می‌توانید با مدیر فروش "مجموعه برنج توسکا" تماس بگیرید:
مدیر فروش (علی ملایی)
راه‌های ارتباطی:
شماره موبایل اول: 09119055998
شماره موبایل دوم: 09354371643
آدرس دفتر مرکزی: استان مازندران، شهرستان جویبار، روستای پهناب، دفتر برنج توسکا
کد پستی: 4771185341

مطلب پیشنهادی

قیمت تضمین شده برنج فجر سوزنی گرگان

قیمت تضمینی و عمده برنج فجر سوزنی گرگان را می توانید از بازرگانی برنج توسکا …

Call Now Buttonتماس بگیرید
برنج شمال_توسکا